REALIZACE TERASY DO 14 DNŮ

Terasová prkna WPC

Vybírat můžete z následujících profilů

Nejlepší volbou pro bezúdržbová prkna je materiál WPC – dřevoplast. Jedná se o složeninu z 60 % dřevní hmoty a 40 % HDPE (High Density PolyEthylen). Hlavní výhodou materiálu WPC je, že si zachovává ty nejlepší vlastnosti dřeva a zároveň eliminuje jeho problémy. Námi nabízená prkna s plným profilem jsou velmi masivní a tuhá. Mají velkou nosnost a nedochází ke kroucení.

Proč terasové prkno z WPC?

Jaká je dlouhodobá údržba?

Terasové prkno se udržuje velmi jednoduše, stačí pouze očistit proudem vody nečistoty nebo zamést. To je vše. Není třeba prkna brousit ani natírat jako je to u dřevěných prken. Vynikající vlastnosti dokládá záruka 25 let. Všechny prkna mají protiskluzový povrch a nevytváří žádné třísky.

Pro srovnání nejprodávanější dřevěné terasové prkno je sibiřský modřín. Jeho údržba však vyžaduje minimálně 2 x do roka broušení a natírání. V tomto případě, je životnost kolem 10 let. V případě našeho terasového prkna z WPC je jenom záruka 2,5 x delší a samotná životnost terasového prkna je až 50 let. Mnoha násobně se tedy vrátí vyšší investice v podobě komfortu z užívání terasy. Cena WPC terasových prken je od 411 Kč / bm, neboli 2.880 Kč za m2 včetně DPH

Jaká je cena?​ Vyplatí se vyšší investice?

Jak vybrat terasová prkna?

Nejprve je třeba vybrat z nabídky profilů prken. Níže naleznete variantu s texturou u modelu Forest a Forest Plus, která navíc ještě obsahuje nepravidelné žíhání. Drážkovaný typ terasového prkna je v provedení Groove. Pokud se Vám líbí přírodní vzhled prkna s zvýrazněnými léty, tak vyberte profil Natur Plus. Poslední varianta je prkno Rustic, které má zcela odlišné spáry, které se důmyslně překrývají. Po výběru požadovaného profilu si již vyberete z nabídky barevných provedení.

Návrat k přírodě

Povrch prken zdobí reliéf evokující luxusní exotické dřevo. Výrazná textura terasových prken Forest pomáhá zvyšovat bezpečnost při pohybu na terase.

Terasová prkna Forest jsou vhodnou volbou pro každého, kdo preferuje kombinaci přirozeného vzhledu a výrazného designu.

Vybírat můžete ze 2 šířek prkna PREMIUM (137 mm) a MAX (195 mm).

Exotika v srdci

Nadčasový design dodává terasovým prknům Forest Plus výrazný přírodní vzor v kombinaci s nepravidelným žíháním, které podtrhuje exotický vzhled teras a umocňuje dojem opravdového dřeva.

S terasovými prkny Forest Plus nebudete vnímat běžné nečistoty, které se na povrchu teras usazují.

Pro milovníky klasiky

Terasová prkna Groove nabízejí moderní design vytvářející čisté linie díky svému drážkovanému vzhledu. Drážkování zároveň pomáhá zvyšovat bezpečnost při pohybu na terase a činí tak z terasových prken Groove ideální volbu k bazénům a vířivkám.

Pokud se nemůžete rozhodnout, terasová prkna Groove jsou pro Vás nejlepší volba.

Přirozený vzhled dřeva

Terasová prkna Natur Plus nabízejí přírodní vzhled prken s jemným žíháním. Nerovnoměrná pigmentace dodává terase ještě přirozenější vzhled a umožňuje snadno sladit s ostatními prvky v exteriéru.

Probarvení pomáhá zvýraznit dřevěnou texturu povrchu a zároveň je velmi praktické, protože na terase nejsou tolik vidět případně nečistoty.

Prkna pro každého

Zatím nejnovější povrch terasových prken Rustic navozuje pocit drásaného dřeva. Na výběr jsou dva profily TOP a MAX. Terasová prkna Rustic v profilu TOP mají zcela odlišné spáry, které se důmyslně překrývají.

Už nic nezapadne do mezer mezi prkny a ve spárách nezůstanou žádné nečistoty. S MAXEM získáte MAXimálně široké a elegantní prkno.

Hodnocení zákazníků