REALIZACE TERASY DO 14 DNŮ

Výrobce WOODPLASTIC ®

Nabízíme výhradně produkty výrobce Woodplastic. V portfoliu máme jejich kompletní nabídku terasových prken, plotových prken, obkladových prken a široký sortiment příslušenství. Tuto firmu jsme si vybrali vzhledem k jejímu českému původu a vysoké kvalitě jejich produktů. Dovolte nám níže tuto firmu představit.

Představení společnosti

Jedná se o předního výrobce teras, plotů a obkladů z kompozitu dřeva a polymeru v Evropě. Každý den vyrábí více než 6 kilometrů prken té nejvyšší kvality patentované směsi dřevní moučky s PEFC certifikací a zdravotně nezávadného polymeru, které jsou 100% recyklovatelné. Jejich výrobky jsou plnoprofilové, bezúdržbové a stálobarevné, a jejich kvalita se nezmění s časem.

Díky protiskluzovému povrchu bez třísek a štěpů jsou výrobky odolné vůči klimatickým podmínkám a bazénové chemii. Hlavní předností našich teras, plotů a obkladů WoodPlastic® je minimální údržba – není třeba je natírat, olejovat ani impregnovat.

Je to česká společnost působící víc než 30 zemích světa s respektem k přírodě. Naše výrobky jsou plně ekologické a jsou používány v mnoha domovech a zahradách po celém světě. Odolávají náročným klimatickým podmínkám v různých zemích, včetně horké Nigérie, Saudské Arábie, Karibiku i mrazivého Švédska. Síť našich prodejců a vyškolených montážních partnerů poskytuje našim zákazníkům komplexní servis a výrobky špičkové kvality.

Cesta k úspěchu

Před více než 10 lety jsme začali dovážet WPC (Wood-Plastic Composite) výrobky z jiných zemí a byli jsme mezi prvními, kteří začali prodávat a instalovat tyto nové produkty na trhu v České republice. Díky rostoucímu počtu zákazníků doma i v zahraničí a našim stále se rozšiřujícím zkušenostem jsme se rozhodli stát se samostatným českým výrobcem WPC výrobků. V roce 2013 jsme otevřeli nový podnik v Bukovanech ve středních Čechách a spustili první výrobní linku. V téže době jsme také získali americkou licenci.

Unikátní technologie

Hlavním cílem při vývoji kompozitu na bázi dřeva a plastového polymeru bylo vytvořit materiál s výhodami dřeva, ale bez jeho nežádoucích vlastností. Naše společnost používá licenční americký systém výroby, který je jediný v Evropě a zahrnuje laserově kontrolovaný postup extruze, což zaručuje maximální přesnost. Můžeme tedy tvrdit, že disponují nejpokročilejší WPC technologií na světě. Díky inovativní výrobní technologii jsou designové terasy, ploty a obklady extrémně odolné a dlouhodobé vůči vlivům prostředí, aniž by vyžadovaly jakoukoli údržbu, což šetří čas a peníze.

Zodpovědnost

Uvědomujeme si, že každý krok výrobního procesu musí být v souladu s naším závazkem k udržení kvality života pro současné i budoucí generace. Věříme, že v dnešní době je třeba být ohleduplní k životnímu prostředí, ve kterém žijeme, a toto přesvědčení je základem mnoha našich dalších aktivit. Z tohoto důvodu pro nás ekologie není jen teorie, ale hlavním principem při výrobě i námi nabízených produktech. Naše terasy, ploty a obklady jsou ekologicky šetrné, protože jsou vyrobeny z nezávadného polymeru HDPE a jsou 100% recyklovatelné. Během výroby nevyužíváme žádné toxické látky. Při výrobě našeho sortimentu používáme dřevo od PEFC certifikovaných dodavatelů, což znamená, že lesy, z nichž pochází dřevo, jsou spravovány tak, aby byla zajištěna jejich udržitelnost. Tyto lesy si zachovávají svou přirozenou biodiverzitu a produkční schopnosti.

Milujeme to, co děláme

Podařilo se nám najít způsob, jak vytvořit něco krásného, ekologického a praktického zároveň. Terasy, ploty a obklady Woodplastic®:

  • Jsou vyrobeny z odolného materiálu se zárukou až 25 let.
  • Jsou ekonomicky výhodné díky absenci údržby a potřeby dalších nátěrů.
  • Jsou stálobarevné a kvalita použitého materiálu se nemění.
  • Jsou vkusné, esteticky hodnotné a příjemné na dotek.
  • Existují v širokém spektru barev a povrchů.
  • Jsou bezpečné – mají protiskluzový povrch bez třísek a štěpů.
  • Jsou snadno a rychle sestavitelné.
  • Jsou ekologicky šetrné a bezezbytku recyklovatelné.
  • Díky své kvalitě úspěšně obstály na těch nejnáročnějších trzích po celém světě.

Slovník pojmů

WPC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *