REALIZACE TERASY DO 14 DNŮ

Montáž WPC terasy

Jsme certifikovaní pro odbornou montáž

Montujeme WPC terasová prkna českého výrobce Woodplastic®. Jsme certifikovaní pro prodej a odbornou montáž všech produktů značky TERAFEST®.

Montáž provádíme vždy po řádném zaměření a domluvě na přípravě podkladu. Ten je zásadní pro životnost terasy. Musí být koncipován s ohledem na vybraný profil terasových prken.

Montáž následně provádíme na WPC nosiče nebo na hliníkový kotvící systém. Hliníkový kotvící systém má výhodu vyšší pevnosti kontrukce a následná montáž pomocí klipů umožnuje kdekoliv prkna demontovat a znovu namontovat bez nutnosti rozebrání celé terasy.

AKTUÁLNĚ MONTUJEME TERASY DO 14 DNŮ

Montáž WPC teras aktuálně provádíme v těchto krajích: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj.

Nějčastěji ve městech a jejich okolí: Liberec, Stráž nad Nisou, Lučany nad Nisou, Vratislavice nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Tanvald, Mladá Boleslav, Praha, Turnov, Česká Lípa, Děčín, Mělník, Nymburk, Jíčín, Miletín, Hradec Králové, Pardubice, Kralupy nad Vltavou.

Jak na montáž terasových prken svépomocí?

Práce s WPC dřevoplastovými prkny není o nic náročnější než se dřevem. Řezání, broušení, či spojování pomocí vrutů – nic z toho není problém. Prkna mají plný profil, který není problém dle potřeby také dotvarovat.

Pro montáž terasových prken budete potřebovat: vodováhu, Aku-šroubovák, metr, tužku, úhelník a ruční kotoučovou pilu. Z příslušenství k prknům dále vyberte gumové podložky, klipy a šrouby. Jako podkladové rošty použijte nosiče z WPC a nakonec terasová prkna dle vašeho výběru.

Pro názornou ukázku můžete zhlednout montážní video návod.

Především nezapomínejte na to, že na výrobky WoodPlastic®, které nebyly nainstalovány v souladu s montážním návodem, dodávaným společně s materiálem, se nevztahuje záruka.

montáž wpc terasového prkna

Soubory ke stažení

Návod k montáži – PREMIUM

Montážní návod pro terasová prkna profilu Premium.

Návod k montáži – MAX

Montážní návod pro terasová prkna profilu Max.

Informace o materiálu

WPC je moderní ekologický kompozitní materiál složený ze dřeva a polymeru, v našem případě v poměru 60 % dřevní hmoty a 40 % HDPE (High Density PolyEthylen).

Hlavní výhodou materiálu WPC je, že si zachovává ty nejlepší vlastnosti dřeva a zároveň eliminuje jeho problémy.

Kvalita a trvanlivost výrobků z WPC je dána podílem a vlastnostmi materiálů vstupujících do výroby, jejich specifikace je předmětem patentů a výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje. Rozdíly v kvalitě výsledných produktů mohou být u různých výrobců propastné.

Materiál je odolný vůči povětrnostním vlivům, chlorované i slané vodě a díky vysoké UV odolnosti je stálobarevný.

Vyzrávání barev v čase