REALIZACE TERASY DO 14 DNŮ

Dřevoplastová podlaha

Vybírat můžete z následujících profilů

Ideální volba dřevoplastové podlahy k rodinnému domu, k chatě, nebo na terasu je materiál WPC. Je to složenina z 60 % dřevní hmoty a 40 % High Density PolyEthylen. Hlavní výhodou materiálu WPC je, že si zachovává ty nejlepší vlastnosti dřeva a zároveň eliminuje jeho problémy. Níže naleznete prkna výhradně s plným profilem, který zajišťuje dostatečnou pevnost a životnost. Záruka na nabízené dřevoplastové podlahy je až 25 let, životnost více než 40 let. Dodavatelem všech nabízených produktů je český výrobce Woodplastic®.

Nabídka produktů pro dřevoplastovou podlahu:

Povrch prken zdobí reliéf evokující luxusní exotické dřevo. Výrazná textura prken Forest pomáhá zvyšovat bezpečnost při pohybu po podlaze.

Forest Plus navíc obsahuje nepravidelným žíháním, se kterým nebudete vnímat běžné nečistoty, které se na povrchu podlahy usazují.

Prkna Star nabízejí drážkovaný vzhledu, který zároveň pomáhá zvyšovat bezpečnost při pohybu po podlaze.

Prkna Natur Plus nabízejí dřevěnou texturu povrchu a zároveň je velmi praktické, protože na podlaze nejsou tolik vidět případně nečistoty.

Prkna Rustic v profilu TOP mají zcela odlišné spáry, které se důmyslně překrývají. Už nic nezapadne do mezer mezi prkny a ve spárách.

Jaké má dřevoplastová podlaha hlavní výhody?

Dřevoplastové podlahy narůstají na oblibě a jejich popularita stále stoupá. Díky minimální údržbě a dlouhodobé životnosti jsou často vyhledávané.

Jsou barevně i tvarově stálé

V přímém srovnání se dřevem jsou dřevoplastové podlahy nenáchylné oproti vlhkosti a UV záření. Nepohlcují totiž žádnou vlhkost a proto se ani nekroutí nebo nepraskají. Pod vlivem vody nemění svůj objem. Stejně tak UV záření neovlivňuje jejich barevnou stálost. Jsou tedy ideální především pro venkovní použití, nebo pro vnitřní bazény nebo sauny.

Jsou odolné proti plísni nebo hnilobě

Dřevoplastová podlaha není náchylná na napadení dřevokazným hmyzem. Nehnije ani v okolí bazénů nebo jezírek, všude tam kde trpí zvýšenou vlhkostí klasická dřevěná podlaha.

Poskytovaná záruka až 25 let

Životnost dřevoplastové podlahy je velmi vysoká, dosahuje až 50 let. Samotná záruka poskytovaná výrobcem je až 25 let. Kvalita a trvanlivost výrobků z WPC je dána podílem a vlastnostmi materiálů vstupujících do výroby, jejich specifikace je předmětem patentů a výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje.

Minimální údržba

Pro dřevoplastovou podlahu se jedná o takřka bezúdržbový materiál. Údržba je minimální a jedná se pouze o vyčištění od povrchových nečistot pomocí vysokotlakého čističe, nebo jednoduše kartáčem s vodou. Takovou to dřevoplastovou podlahu není třeba natírat ani brousit, nebo impregnovat.

Mají protiskluzový povrch

Námi nabízené dřevoplastové podlahy jsou opatřeny protiskluzovým povrchem. Hodí se tedy v místech v okolí bazénů nebo venkovních sprch. Nehrozí vznik tříšek. To oceníte právě tam, kde se většinou pohybujete bez bot.

Snadno se montují

Montáž dřevoplastové podlahy není nijak náročná. Pracuje se s ní jako s tvrdým dřevem. Je možné WPC prkna řezat a brousit, případně vzhledem k jejich plnému profilu je také tvarovat.

Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Produkty WoodPlastic® se vyrábí v České republice na základě americké licence Strandex.
Záruka až 25 let
Záruka až 25 let

Výrobce poskytuje záruku
v délce až 25 let. Životnost teras však laboratorní testy odhadují na mnohem delší dobu.

Protiskluzový povrch
Bezpečnost

Terasy mají protiskluzový povrch a jsou vhodné k bazénům.
Na rozdíl od dřeva nikdy netvoří třísky.

Není třeba natírat
Bez nátěru

Terasy se nenatírají, neolejují ani jinak povrchově neošetřují.
Jejich úklid je velmi snadný.

PVC free
Ekologie bez PVC

Terasy jsou 100% recyklovatelné a zdravotně nezávadné s PEFC certifikací.

Hodnocení zákazníků