REALIZACE TERASY DO 14 DNŮ

Dřevoplastové terasy

Vybírat můžete z následujících profilů

Nejlepší volbou materiálu pro dřevoplastové terasy je WPC. Je to složenina z 60 % dřevní hmoty a 40 % High Density PolyEthylen. Hlavní výhodou materiálu WPC je, že si zachovává ty nejlepší vlastnosti dřeva a zároveň eliminuje jeho problémy. Níže naleznete prkna výhradně s plným profilem, který zajišťuje dostatečnou pevnost a životnost. Záruka na nabízené dřevoplastové terasy je až 25 let, životnost více než 40 let. Dodavatelem všech nabízených produktů je český výrobce Woodplastic®.

Nabídka produktů pro dřevoplastové terasy:

Povrch prken zdobí reliéf evokující luxusní exotické dřevo. Výrazná textura terasových prken Forest pomáhá zvyšovat bezpečnost při pohybu na terase.

Forest Plus navíc obsahuje nepravidelným žíháním, se kterým nebudete vnímat běžné nečistoty, které se na povrchu teras usazují.

Terasová prkna Star nabízejí drážkovaný vzhledu, který zároveň pomáhá zvyšovat bezpečnost při pohybu na terase.

Terasová prkna Natur Plus nabízejí dřevěnou texturu povrchu a zároveň je velmi praktické, protože na terase nejsou tolik vidět případně nečistoty.

Terasová prkna Rustic v profilu TOP mají zcela odlišné spáry, které se důmyslně překrývají. Už nic nezapadne do mezer mezi prkny a ve spárách.

Jaké jsou hlavní výhody dřevoplastové terasy?

Dřevoplastové terasy narůstají na oblibě a každoročně jejich popularita stále stoupá. Především díky jejich vlastnostem a také minimální údržbě. Vzhled evokující exotické dřeviny a praktické použití, společně až s 25letou zárukou, jsou hlavní argumenty pří výběru dřevoplastových prken.

Dlouhá životnost - záruka až 25 let

Životnost dřevoplsatových teras  je velmi vysoká, dosahuje až 50 let. Výrobce nabízí záruku až 25 let. Odolnost WPC materiálu je díky přitomnosti plastových komponentů na velmi vysoké úrovni.

Minimální nároky na údržbu

Pro dřevoplastové terasy se jedná o takřka bezúdržbový materiál. Údržba je minimální a jedná se pouze o vyčištění od povrchových nečistot pomocí vysokotlakého čističe, nebo jednoduše kartáčem s vodou. Takovou to dřevoplastovou terasu není třeba brousit ani natírat nebo impregnovat.

Protiskluzový povrch bez třísek

Všechny nabízené dřevoplastové terasy jsou opatřeny protiskluzovým povrchem. Hodí se tedy v místech v okolí bazénů nebo venkovních sprch. Z ohledem na bezpečnost stojí za to připomenout, že nehrozí vznik třísek. To oceníte právě tam, kde se většinou pohybujete bez bot.

Snadná montáž

Montáž dřevoplastové terasy není o nic náročnější než klasické dřevěné. Právě naopak, práce s materiálem je mnohem jednodušší s ohledem na přesný tvar všech prken. Žádná prkna s kazy nebo suky. Řezání, broušení, či spojování pomocí vrutů – nic z toho není problém. Jedná se o plná prkna, tudíž není problém je dotvarovat.

Barevná i tvarová stálost

Pod vlivem UV záření klasické dřevo mění barvu a dochází k přirozenému zešednutí. Stejně tak i vlivem vlhka a teplotních rozdílů dochází ke kroucení a následném praskání, protože stále mění svůj objem. Žádnou z uvedených nevýhod u dřevoplastových teras nenajdete. Můžete se plně spolehnout na jejich tvarovou i barevnou stálost.

Odolnost proti plísni či hnilobě

Dřevoplastové prkno není náchylné na napadení dřevokazným hmyzem. Nehnije ani v okolí bazénů nebo jezírek, všude tam kde trpí zvýšenou vlhkostí klasická dřevěná prkna.

Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Produkty WoodPlastic® se vyrábí v České republice na základě americké licence Strandex.
Záruka až 25 let
Záruka až 25 let

Výrobce poskytuje záruku
v délce až 25 let. Životnost teras však laboratorní testy odhadují na mnohem delší dobu.

Protiskluzový povrch
Bezpečnost

Terasy mají protiskluzový povrch a jsou vhodné k bazénům.
Na rozdíl od dřeva nikdy netvoří třísky.

Není třeba natírat
Bez nátěru

Terasy se nenatírají, neolejují ani jinak povrchově neošetřují.
Jejich úklid je velmi snadný.

PVC free
Ekologie bez PVC

Terasy jsou 100% recyklovatelné a zdravotně nezávadné s PEFC certifikací.

Hodnocení zákazníků